.

.

New
ЗА 01-06 Мини R50 R53 ЗАДНОТО КРИЛО ИЗВЕДАТ ПОКРИВОТ СПОЈЛЕР

ЗА 01-06 Мини R50 R53 ЗАДНОТО КРИЛО ИЗВЕДАТ ПОКРИВОТ СПОЈЛЕР

DEN 5712.00

Стока
Достапно.


ШТО Е ОВА? 01-06 Мини R50 R53 ЗАДНОТО КРИЛО ИЗВЕДАТ ПОКРИВОТ СПОЈЛЕР Основната инсталација вештина и мала исправка : Инсталирање на задниот дел покрив со дупчење 2 дупки и се зацврсти со завртки Направени од fiberglass Сликарство услуга е веќе вклучени во продажната цена на Нашата сликарство услуга аплицираат 3 слоевите на бои и јасни грб, а потоа восок пред испраќање на клиентите. За да ја проверите боја код, Откако ќе победи на аукција и кога испраќање на плаќањето, ве молиме да ги доставите на боја код и боја име МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧОТ, ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
fiberglass
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Должина:
125cm
Име На Модел:
YH-259
Модел Година:
01-06
Бренд Име:
Напред Концепти
Објектот Тежина:
2kg
сива:
сива
Свеж

Избор на клиенти