.

.

New
ЗА 97-04 BOXSTER 986 СПОРТ СПОРТ НА ЗАДНОТО КРИЛО СПОЈЛЕР НА БАГАЖНИКОТ

ЗА 97-04 BOXSTER 986 СПОРТ СПОРТ НА ЗАДНОТО КРИЛО СПОЈЛЕР НА БАГАЖНИКОТ

DEN 6192.00

Стока
Достапно.


ШТО Е ОВА? 97-04 BOXSTER 986 Т СПОРТ на ЗАДНОТО КРИЛО ТРУПОТ СПОЈЛЕР Одговара за 1997-2004 Година Boxster (Шифра име 986) Основната инсталација вештина и мала исправка : инсталирате со дупчење дупки на задните трупот и се зацврсти со завртки (вклучени) Тоа не влијае на оригиналната спојлер кревање функција Направени од fiberglass Објект е UNPAINTED и бара вашата сликар понатаму пескарење и подготовка пред таа е подготвена за сликарство на Површината се третира со буквар
МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧОТ, ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Тип На Објект:
Спојлери
Boxster-Година:
1997,1999,2003,2001,1998,2000,2002,2004
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
Fiberglass
Име На Модел:
245SP
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
Напред Концепти
Порше Модел:
Boxster
Модел Година:
97-04
Објектот Должина:
94cm
За Возило Брендови/Модел:
Порше
сива:
сива
Свеж

Избор на клиенти