.

.

New
Карбонски Влакна Трки Задните Трупот Активни Спојлер Крило Усна за Мекларен MP4-12C База Купе 2-Врата 2011-2014

Карбонски Влакна Трки Задните Трупот Активни Спојлер Крило Усна за Мекларен MP4-12C База Купе 2-Врата 2011-2014

DEN 24487.00
DEN 28473.12

Стока
Достапно.

8 L 3799 CC 232 Cu.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем.8 L 3799 CC 232 Cu.8 L 3799 CC 232 Cu. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.8 L 3799 CC 232 Cu./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и.
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
МЕКЛАРЕН
Мекларен Модел:
MP4-12C
Мекларен MP4-12C-Година:
2012
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Модел Година:
2011-2014
Име На Модел:
ML-XM244
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
109.5cm
Објектот Ширина:
28cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
1.6kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Задните Трки Активни Спојлер
Производителот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Спорт Крило
Осветленост Дел Број:
Задните Трка Подигање Спојлер Крилја
Другиот Дел Број:
Задните Трупот Усна Активни Спојлер Крилја
Земја/Регион на Производство:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери
Свеж

Избор на клиенти