.

.

New
За Jaguar XF Јаглерод Спојлер X250 X260 Спојлер XF Карбонски Влакна Задниот Спојлер Задните Трупот Крило 2013 2014 2015

За Jaguar XF Јаглерод Спојлер X250 X260 Спојлер XF Карбонски Влакна Задниот Спојлер Задните Трупот Крило 2013 2014 2015

DEN 4740.00
DEN 6000.00

Стока
Достапно.


Fitment :
• За Jaguar XF X250 2009 - 2015 X260 2016 - up
Карактеристики :
Направен од висок квалитет на карбонски влакна
100% Реално Карбонски Влакна
100% ОЕМ Fitment
Сјаен Финиш & УВ Заштитен
Доаѓаат со двојно двострано лента , professional инсталирање на високо препорачливо .

Детали

Тип На Објект:
Спојлери
Производителот Дел Број:
MC12 - 10A
Поставување на Возило:
Задните
Објектот Висина:
10inch
Бренд Име:
СТИЛ
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Другиот Дел Број:
MC12 - 10C
Објектот Ширина:
32inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
За Jaguar XF X250 X260
Осветленост Дел Број:
MC12 - 10B
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Должина:
50inch
Модел Година:
2013 2014 2015
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
боја:
Чаша Црно Заврши
Вклучуваат:
1 Пита (двојно страна лента)
Инсталирајте:
Додади на Стил
is_customized:
YES
Автомобил Производител:
Jaguar XF
Автомобил модел:
Jaguar XF X250 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Место на Потекло:
Кина
Пакување:
картонска кутија
Свеж

Избор на клиенти