.

.

New
Карбонски Влакна Трки Заден Спојлер на Багажникот Крило За BMW F30 320i 325i 328i 335i Седан Со 4 Врати 2013-

Карбонски Влакна Трки Заден Спојлер на Багажникот Крило За BMW F30 320i 325i 328i 335i Седан Со 4 Врати 2013-

DEN 6865.00
DEN 7982.40

Стока
Достапно.


9228 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Карбонски Влакна Трки Заден Спојлер на Багажникот Крило За BMW F30 320i 325i 328i 335i Седан Со 4 Врати 2013-2016
Одговара за BMW F30 320i 325i 328i 335i Седан Со 4 Врати 2013-2016
3 M лента вклучени во пакетот

Детали

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
320i
320i-Година:
2013
Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2013-2016
Име На Модел:
JC-BMEF3012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито Спојлери
Производителот Дел Број:
автомобил задниот спојлер
Осветленост Дел Број:
Авто Багажникот Усна Крило
Другиот Дел Број:
заден спојлер на багажникот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери
Свеж

Избор на клиенти