.

.

New
Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер Покривот Спојлер Крило Одговара За BMW F10 5 Серија 528I 535I 550I 2010-

Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер Покривот Спојлер Крило Одговара За BMW F10 5 Серија 528I 535I 550I 2010-

DEN 6274.00
DEN 7295.04

Стока
Достапно.

Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.
9118 Можеби, исто така, како овие производи
Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер Покривот Спојлер Крило за BMW F10 5 Серија 528 I 535 I 550 I 2010-2016
Fitment
Одговара за BMW F10 5 Серија 528 I 535 I 550 I 2010-2016
Инсталација
3 M лента и силициум заедно, Бесплатен дар од 3 M Лента ,силициум е fulid не може да се испраќаат преку експрес, па pls добив од вашиот локален автомобил работилница
Фотографии
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : ДА 3 M лента & завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, ние ќе ги стави во пакет.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Модел Година:
2010-2016
Име На Модел:
JC-BME600580
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери
Свеж

Избор на клиенти