.

.

New
СПОЈКАТА ПОДЛОГА/ДИСТРИБУТЕР/КОЧНИЦА CALIPER ОДГОВАРААТ ЗА XT650 КАБРИОЛЕТ/KINROAD 650 GOKART/КАБРИОЛЕТ

СПОЈКАТА ПОДЛОГА/ДИСТРИБУТЕР/КОЧНИЦА CALIPER ОДГОВАРААТ ЗА XT650 КАБРИОЛЕТ/KINROAD 650 GOKART/КАБРИОЛЕТ

DEN 7584.00

Стока
Достапно.


Детали

Производителот Дел Број:
87089999
Објектот Должина:
20cm
Тип:
спојката случај
Поставување на Возило:
Задните
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Осветленост Дел Број:
87089999
Име На Модел:
XT650 КАБРИОЛЕТ/KINROAD 650 GOKART
Другиот Дел Број:
87089999
Специјални Функции:
спојката подлога
Објектот Ширина:
20cm
Бренд Име:
Fengmoto
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
3.5kg
Година:
2006-2016
Објектот Дијаметар:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
XT650 КАБРИОЛЕТ/KINROAD 650 GOKART
Свеж

Избор на клиенти