.

.

New
1601030CCM51A хидраулични Спојки поделба цилиндар за кинескиот ѕид haval H6 C50 1.5 Т мотор

1601030CCM51A хидраулични Спојки поделба цилиндар за кинескиот ѕид haval H6 C50 1.5 Т мотор

DEN 1680.00

Стока
Достапно.

, Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 15 цм
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 1601030 CCM51 A
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.
Објектот спецификите
Item Type хидраулични Спојки поделба цилиндар
Бренд Име LITENG БРЕНД
Нема.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад . Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.

Детали

Година:
2005-2017
Бренд Име:
KLORY
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
1601030CCM51A
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
1
Објектот Ширина:
10cm
Производителот Дел Број:
1601030CCM51A
Објектот Дијаметар:
20inch
Осветленост Дел Број:
1601030CCM51A
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Другиот Дел Број:
1601030CCM51A
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
Засебни лежишта
Свеж

Избор на клиенти