.

.

New
Доза Цела Тркач Контрола Вакуум Електромагнетниот Вентил 4M5G-9J559-NB 4M5G9J559NB K5T81777 46594 0625 За Ford Fiesta Фокус

Доза Цела Тркач Контрола Вакуум Електромагнетниот Вентил 4M5G-9J559-NB 4M5G9J559NB K5T81777 46594 0625 За Ford Fiesta Фокус

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Доза Цела Тркач Контрола Вакуум Електромагнетниот Вентил 4 M5 G-9 J559-NB 4 M5 G9 J559 NB K5 T81777 46594 0625 За Ford Fiesta Фокус Апликација :
За FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 1999 110 4 Hatchback 2005-2008 година
За ФОРД ФОКУС C-MAX 2.0 1999 107 4 MPV од 2004 до 2007 година
За ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 1999 107 4 Hatchback 2004-
За ФОРД ГАЛАКСИ 2.0 1999 107 4 MPV 2006-
За FORD MONDEO IV 2.0 1999 107 4 Hatchback 2007 - За FORD MONDEO IV 2.0 Flexifuel 1999 107 4 Hatchback 2009 - За FORD S-MAX 2.0 1999 107 4 MPV 2006-
За FORD S-MAX 2.0 Flexifuel 1999 107 4 MPV 2006-

Детали

Објектот Ширина:
8cm
Фокус-Година:
2007,2008,2004,2006,2011,2012,2013,2010,2009,2005
Производителот Дел Број:
BS7E-9J559-АА 4M5G9A500 K5T46597
Материјал Тип:
Мешавина
Ford Модел:
Фокус
Осветленост Дел Број:
4M5G-9J559-NB K5T81777 K5T81297
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола
Објектот Дијаметар:
5inch
Бренд Име:
KAPACO
Име На Модел:
4M5G-9J559-NB 4M5G-9J-559NB
Објектот Должина:
12cm
Година:
2004-2013
Другиот Дел Број:
4M5G-9J559 4M5G-9J559-NB
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Тип:
Freewheel Спојки За Контрола На Електромагнетниот Вентил
Земја/Регион на Производство:
жеџијанг
Производителот Дел Број:
4M5G-9J559-NB 4M5G9J559NB
Примена:
За Ford Fiesta Фокус
сертификација:
ISO9000
ОЕМ:
4M5G-9J559 4M5G9J559
Име:
Вакуум Електромагнетниот Вентил Доза Цела Тркач Контрола
Name1:
вакуум електромагнетниот вентил
Name2:
Ford Вакуум Електромагнетниот Вентил
Автомобил Производител:
Ford
Свеж

Избор на клиенти