.

.

New
СПОЈКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ ИМАЈЌИ за HYUNDAI ELANTRA EXCEL SCOUPE SONATA 1.6 1.8 L #41421-36000

СПОЈКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ ИМАЈЌИ за HYUNDAI ELANTRA EXCEL SCOUPE SONATA 1.6 1.8 L 41421-36000

DEN 768.00
DEN 1395.36

Стока
Достапно.

ОДГОВАРА : се Вклопува во 1992 - 1995 Hyundai Elantra (1.6 и 1.8 L L 4cyl) се Вклопува во 1986 - 1994 Hyundai Excel (1.5 L 4cyl) Вклопува 1991 - 1995 Hyundai Scoupe (1.5 L 4cyl; одговара за сите модели вклучувајќи Турбо) се Вклопува во 1992 - 1994 Hyundai Sonata (2.0 L 4cyl)

Детали

Elantra-Година:
1992,1994,1996,1995,1993
Hyundai Модел:
Elantra
Тип:
Спојката Ослободување Лежишта
Година:
92-95
Производителот Дел Број:
41421-36000
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Свеж

Избор на клиенти