.

.

New
50pcs/пакет Анти 'Рчи Полесно Дишам, Ленти Право Подобро Носната Ленти Вистинскиот Начин Да се Запре' рчењето Подобро Дишат

50pcs/пакет Анти 'Рчи Полесно Дишам, Ленти Право Подобро Носната Ленти Вистинскиот Начин Да се Запре' рчењето Подобро Дишат

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Точка Име : 50 ПОДОБРО ЗДИВ ТЕН НОСНАТА ЛЕНТИ
Функција :
* Големина на :
66mm x 19mm
55мм x 16mm (одговара на 75% од возрасните noses)
* Помош така што ќе ви дадеме одговор на назална конгестија додека спие или остварување
* Две флексибилни пролет тип бендови нежно го отворите вашиот нос пасуси што ќе ви овозможи да дишат послободно и за да се намали грчењето
* Ја зголемува протокот на воздух до 31%
* Ги ублажува метеж предизвикан од настинка, синус проблеми и алергии и овозможи мирен ноќи сон за секого
* Место лента во правилна положба на чиста, сува носот, според инструкциите на секој затворен пакет
Пакет Incleded :
50pcs Подобро Здив Носната Ленти
Драг пријател, Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте со нас, прво,наместо на отворениот спор.Ова е многу лош за нашиот продавница. се надевам дека ќе разбере . ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со овој проблем,ве молам, не грижете се .Ви благодарам многу !

Детали

Големина:
55 x 16mm, 66 x 19mm
Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Бренд Име:
Aptoco
Број На Модел На:
S
Тип:
носот паста
Свеж

Избор на клиенти