.

.

New
Fdfklak Нов Висок Квалитет на Породилно Пижами Поставите Plaid Бременоста Облека Пролет, Есен Pijama Sleepwear за Бремени Жени S-XXL

Fdfklak Нов Висок Квалитет на Породилно Пижами Поставите Plaid Бременоста Облека Пролет, Есен Pijama Sleepwear за Бремени Жени

DEN 1300.00
DEN 2549.76

Стока
Достапно.

3, Кога се Избере големината, ве Молиме база на вашата сопствена слика, одберете за 4-12 см поголеми. (како : биста, половината, рамо. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
. Превозот Време : Usually15-35 дена по воздушен mail .
Fdfklak Нов Висок Квалитет на Породилно Пижами Поставите Plaid Бременоста Облека Пролет, Есен Pijama Sleepwear за Бремени Жени S-XXL
прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / S / 40-50 kg / / M / 45-55 kg / / L / 50-60 кг / / XL / 55-65 kg / / XXL / 60-70 kg / /
Големина на : 1, Кина големина е многу мал, ве молиме изберете за 1-3 големина поголема. Превозот : 1.

Детали

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Јака:
Околу Врат
Број На Модел На:
12345
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
S,M,L,XL,XXL
боја:
розова,сина,сива,портокалова
Свеж

Избор на клиенти