.

.

New
Породилно облека Лактација облека Домаќинство да се земе одмор носат Nightgown Пижами Nighty

Породилно облека Лактација облека Домаќинство да се земе одмор носат Nightgown Пижами Nighty

DEN 720.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички го фалат, доколку постојат проблеми, ве молиме оставете порака за да ни кажете, Ние ќе се залагам да се реши.
L сугерира дека 50-65 kg
XL сугерираше дека 65-80 kg
XXL сугерираше дека 75-90 kg

Детали

Породилно Големина:
l, xl, xxl
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Бренд Име:
miscirocco
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти