.

.

New
Fdfklak L-XXL Плус Големина Nightgown За Бремени Жени Памук Печати Породилно Облека Бременоста Sleepwear Бремени Nightwear F100

Fdfklak L-XXL Плус Големина Nightgown За Бремени Жени Памук Печати Породилно Облека Бременоста Sleepwear Бремени Nightwear F100

DEN 190.00
DEN 574.08

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро.

Fdfklak L-XXL Плус Големина Nightgown За Бремени Жени Памук Печати Породилно Облека Бременоста Sleepwear Бремени Nightwear F100
прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / У / / / / Л 115 50-65 kg / / XL 120 65-75 kg / / XXL 125 75-85 kg / /
Големина на : 1, Кина големина е многу мал, ве молиме изберете за 1-3 големина поголема. 3, Кога се Избере големината, ве Молиме база на вашата сопствена слика, одберете за 4-12 см поголеми.

Детали

Породилно Големина:
l, xl, xxl
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Број На Модел На:
12345
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
L,XL,XXL
боја:
розова,сива,црвена роза,златен
Свеж

Избор на клиенти