.

.

New
Sunbaby Нова Пролет Флорални Мода Долг Ракав nightie за хранење нега на доењето облека за бремени жени 2 компјутери set

Sunbaby Нова Пролет Флорални Мода Долг Ракав nightie за хранење нега на доењето облека за бремени жени 2 компјутери set

DEN 1465.00
DEN 1465.44

Стока
Достапно.

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Бесплатни e Packet или Aliexpress,Кина, воздухот пост
Русија,САД,Франција,
Обединетото Кралство,
Украина,Австралија
Германија,Канада Над 20$ Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка Над 60$ Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над 150$ Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,Оман,Либан,
Катар,Јордан,
Шри Ланка,
Бахреин,Eaypt
1,Можеме да понудиме бесплатно изразат испорака ако поставите масовно на налози :
2,Превозот во рамките на 1-5days
3,Контакт информации : Trade Manager големина врвот должина градите ракав панталони должина хип дел половината М 104 68 56 96 112 74-100 L 70 110 57 98 116 76-106 XL 72 116 58 100 120 86-120 Единица : cm
1.Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Плаќање 1. Превозот и предавање на EMS е нашата склопот на превозот метод.

Детали

Породилно Големина:
M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Околу Врат
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
TP110024
Ткаенина Тип:
Џерси
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
EABoutique
Пол:
бременоста облека
Дизајни:
жените старечки облека
Употреба:
породилно облека
Свеж

Избор на клиенти