.

.

New
320MM Лебди Сопирачки Дискови+Заградата За Јамаха YZ250F 07-15 YZ450F 08-15 Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос Enduro Supermoto Трки

320MM Лебди Сопирачки Дискови+Заградата За Јамаха YZ250F 07-15 YZ450F 08-15 Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос Enduro Supermoto

DEN 4536.00
DEN 5040.00

Стока
Достапно.


1016 парче парче парче парче парче пар парче парче
100% Сосема Нов
• Боја : Сина како Слика Шоу.
• Адаптер без игла, може да се качи со акции pin.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Превозот време како што се следниве : 2.f тоа со оригиналниот caliper , вилушка. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
• Цена за 1 BUC Адаптерот и 1 buc 320mm летачкиот диск.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.имаме слободна завртки сет за да одговара на овој диск
Забелешка : Бидете сигурни дека можете да го најдете вашиот велосипед модел и година во примена се молам. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
FDBB-YZF
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Свеж

Избор на клиенти