.

.

New
За BOMBARDIER АТВ Traxter ( 4x4 )( Модел видови 7459/7460 ) 2001 Мотоцикл накладките Предни Задни

За BOMBARDIER АТВ Traxter ( 4x4 )( Модел видови 7459/7460 ) 2001 Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 522.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата.
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
8.8cm
Име На Модел:
За EBC FA307+FA317+FA307
Објектот Ширина:
4.8cm
Година:
2003 2004 2005 2006
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
8.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Motobike Направи:
Хонда
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Висина:
0.78cm
Позиција:
Пред FA307 FA317 Задните FA307
ОЕМ Кодот:
FA307 FA317 FA307
Име На Модел:
Мотоцикл АТВ накладките комплет
Количина:
3 Пара
F:
За BOMBARDIER Outlander 330 ХО 2004 2005
M:
Outlander 400 2003 2004
модел 01:
Outlander 400 Max ХО 2003 2004 2005 2006
модел 02:
Outlander 650 4x4 Сите модели 2006
модел 03:
Outlander 800 (Сите Модели) 2006
модел 04:
Traxter (4x4)(Модел видови 7459/7460) (2001)
Свеж

Избор на клиенти