.

.

New
Cyleto Мотоцикл Задна Кочница Влошки за SUZUKI RF 600 RF600 94-97 GSXR600 GSX-R GSX Р GSXR 600 92-93 GSF600 GSF 600 Разбојник 96-98

Cyleto Мотоцикл Задна Кочница Влошки за SUZUKI RF 600 RF600 94-97 GSXR600 GSX-R GSX Р GSXR 600 92-93 GSF600 GSF 600 Разбојник

DEN 431.52

Стока
Достапно.


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
- Произведени од страна на водечките производителот, да обезбеди безбедно запирање и накладките наменета за диск сопирачки за да се намали носат.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да го Производ Слика
Слика како примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Детали

Година:
1988-2010
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
cyleto
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA63
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
1C47
Motobike Направи:
Suzuki
Позиција:
Задните
димензија:
52.6 x 53 x 9mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
Пакетот Вклучува:
До Вас(Изберете Боја)
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)
Свеж

Избор на клиенти