.

.

New
Cyleto Мотоцикл Пред накладките за ЈАМАХА YP 125 Височество 2002 YP125 X-Max Sport 11-12 XC 155 SMax 15-16 YP 250 YP250 11-13

Cyleto Мотоцикл Пред накладките за ЈАМАХА YP 125 Височество 2002 YP125 X-Max Sport 11-12 XC 155 SMax 15-16 YP 250 YP250 11-13

DEN 431.52

Стока
Достапно.


Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
- Произведени од страна на водечките производителот, да обезбеди безбедно запирање и накладките наменета за диск сопирачки за да се намали носат.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.искрени честитки до сите купувачот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да
Производ Слика
Слика како примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

Детали

Име На Модел:
1C702
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Година:
2002 година 2011 2012 2013
Бренд Име:
cyleto
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA196
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
200g
Објектот Висина:
0cm
Motobike Направи:
Јамаха
Позиција:
ПРЕД
димензија:
102 x 38 x 9.8 mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)
Свеж

Избор на клиенти