.

.

New
Cyleto Мотоцикл Пред накладките за Kawasaki KVF 400 Ц1-C3 C4 Prairie 99-02 KLX 125 KLX125 Д-Tracker 10-13 KVF 360 03-10

Cyleto Мотоцикл Пред накладките за Kawasaki KVF 400 Ц1-C3 C4 Prairie 99-02 KLX 125 KLX125 Д-Tracker 10-13 KVF 360 03-10

DEN 388.00
DEN 388.32

Стока
Достапно.


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На Производот
Карактеристики :
- Се користи напредни материјали за да се намали бучавата и вибрациите за тоа му се даде на возачот удобно патување.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.искрени честитки до сите купувачот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Детали

Име На Модел:
2C5656
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
cyleto
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Објектот Тежина:
400g
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA54
Позиција:
ПРЕД
Пред Димензија:
39.5 x 45 x 7.5 mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
Пакетот Вклучува:
До Вас(Изберете Боја)
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)
Свеж

Избор на клиенти