.

.

New
За KAWASAKI ZRX 1100 ZRX1100 (јас zr 1100 C3/C4) 1999 2000 Мотоцикл накладките Предни Задни

За KAWASAKI ZRX 1100 ZRX1100 (јас zr 1100 C3/C4) 1999 2000 Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 522.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.


• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
* Мазна кочница "чувство".
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.

Детали

боја:
GFY Пред Задните 3 pai, GFY Пред 2 пара, GFY Задните 1 пар, GFY Пред 1 пар
Име На Модел:
За EBC FA188+FA161
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
0.83cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
8.9cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Ширина:
5.3cm
Објектот Дијаметар:
8.9cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA188+FA161
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред FA188 Модел:
89 x 53 x 8.3 мм
Задните FA161 Модел:
52.6 x 52.7 x 8 mm
Примена:
KAWASAKI Ninja ZX 7R ZX7R (6 Клипот Подлога) ZX 750 P1-P8 Tokico Caliper
Година:
1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003
Свеж

Избор на клиенти