.

.

New
Мото Додатоци Кочница Caliper Адаптер Кочница Caliper заградата За Двојно Вртежи во минута Кочница Caliper Измена На Мотоцикл

Мото Додатоци Кочница Caliper Адаптер Кочница Caliper заградата За Двојно Вртежи во минута Кочница Caliper Измена На Мотоцикл

DEN 1877.00
DEN 2208.00

Стока
Достапно.

2 : ќе се организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите. 4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот директно . 3 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail Или e Packet (Според различни земји и региони за да го изберете) , па ако сакате да се избере DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од 1 : Feedback е многу важно за нас, ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. 4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Нарачки обработени во рок од 3 дена по плаќањето се врши и проверка. 2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас. 3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас. 5 : исто така, Можете да добиете на следење на информации од следење на сајтот.
100% Сосема Нов
Боја : Црвен / Портокал / Титаниум Име на Производ : мали зрачење две-диск сопирачки, код за пристап Применливи модели : електричен автомобил стандард по вилушка Инсталација делови : задна вилушка Монтажа бунари со дијаметар : бунари со дијаметар 18mm / 20mm Производ за употреба : модифицирани две-диск
Материјал : Алуминиум CNC
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.

Детали

Име На Модел:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
DIHODA
Специјални Функции:
резба сечење
Објектот Тежина:
500g
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
алуминиум легура CNC
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
боја:
Црвен /Портокал / Титаниум
Свеж

Избор на клиенти