.

.

New
За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 750 Улица 749cc X-Мотор 2014-2015 XG 750 XG750 Улица 2014-2015 Мотоцикл накладките Предни Задни

За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 750 Улица 749cc X-Мотор 2014-2015 XG 750 XG750 Улица 2014-2015 Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 355.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.


• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 549cc X-Мотор 2014-2015 XG 750 Улица 749cc X-Мотор 2014-2015 XG 500 Улица 2014-2015 XG 750 Улица 2014-2015
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
* Идеален за брзо велосипедисти.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.

Детали

боја:
Пред Задните 2 пара, Пред 2 пара, Заден 1 пар, GFY Пред Задните 2 pai, GFY Пред 2 пара, GFY Задните 1 пар
Објектот Висина:
0.89cm
Име На Модел:
За EBC FA643
Објектот Должина:
9.4cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
3.73cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
9.4cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA643
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
94 x 37.3 x 8.95 mm
Една Апликација:
За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 750 Улица 749cc X-Мотор
Една Година:
2014-2015
Апликацијата две:
XG 750 XG750 Улица
Година Втора:
2014-2015
Свеж

Избор на клиенти