.

.

New
Мото накладките Фронт За ХОНДА XL 1000 07-12 ST 1300 08-09 ST 1300 08-12 ЗИМСКИОТ 700 09-12 NT 700 06-14 VFR 800 06-14 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1000 09-14

Мото накладките Фронт За ХОНДА XL 1000 07-12 ST 1300 08-09 ST 1300 08-12 ЗИМСКИОТ 700 09-12 NT 700 06-14 VFR 800 06-14 БЛАГАЈНИЧКИТЕ

DEN 1402.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.


ЗА
ХОНДА
XL 1000 Varadero (Не ABS и со ABS) (2007-2012)
СВ 1300 8/9 Пан Европскиот (Не ABS Модел) (2008-2009)
СВ 1300 НА Пан Европскиот (ABS Модел) (2008-2012)
NSA 700 A9 DN-01 (2009-2012)
NT 700 V Deauville (2006-2014)
VFR 800 6/8/9 (2006-2009)
VFR 800/ A Пресретнувачи (ABS) (2006-2014)
VFR 800 XC (Crossrunner) (2012-2014)
CB 1000 R (само ABS Модели) (2009-2014)
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.

Детали

Објектот Ширина:
5.78cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
Кочница подлога
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
3.99cm
Свеж

Избор на клиенти