.

.

New
Мотоцикл накладките Пред+Задни За ХОНДА ШВ-Т 400 09-13 ШВ-Т 600 (FJS600AB) 11-13

Мотоцикл накладките Пред+Задни За ХОНДА ШВ-Т 400 09-13 ШВ-Т 600 (FJS600AB) 11-13

DEN 1332.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


ЗА
ХОНДА
ШВ Т-400 (FJS600 D9) (2009)
ШВ Т-400 (FJS600 A9/AB) (2009-2013)
ЗЈЗ-Т 600 (FJS600 AB) (2011-2013)
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.

Детали

Објектот Ширина:
5.78cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
Кочница подлога
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Должина:
3.99cm
Свеж

Избор на клиенти