.

.

New
NAO накладките За EBTA СМ 450 Supermoto(4T) 2010-2011 РС 450 Двојна Спорт(4T) 2008-2012 RR 400 4T 05-11 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За EBTA СМ 450 Supermoto(4T) 2010-2011 РС 450 Двојна Спорт(4T) 2008-2012 RR 400 4T 05-11 Задните ОЕМ Нов Висок

DEN 621.00
DEN 838.56

Стока
Достапно.

Сосема Нов Висок Квалитет KEVLAR накладките .
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 20 дена од денот на приемот, ние ќе го организира reship или наплата.
Превозот
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата.Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци.
Следење на број ќе се обезбедува.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Голема Количина, Подобра Цена.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Одлична влошки на affortable цена.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот.
Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Брзо Опоравување на Сопирање Моќ за време влажни. Наменета за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност. Најпопуларните избор. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ALIExpress порака во рок од 3 дена
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Објектот Должина:
6.690cm
Објектот Дијаметар:
7.0cm
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.50kg
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Ширина:
3.610cm
Објектот Висина:
1.0750cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти