.

.

New
NAO накладките За ИНДИСКИОТ Chieft Гроздобер (Зборуваше Тркала/Nissin Дебеломер) 2014 Година Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За ИНДИСКИОТ Chieft Гроздобер (Зборуваше Тркала/Nissin Дебеломер) 2014 Година Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 620.00
DEN 838.08

Стока
Достапно.

Совршен под сите јава услови : влажна, сува, топла или ладна. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Одлична влошки на affortable цена.
Земја
Прибл.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Знаци накладките треба замена вклучуваат : Вибрации Мелење Squealing Слабите перформанси
Прифаќаме Само Alipay .
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Брзо Опоравување на Сопирање Моќ за време влажни. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Трговија на големо е добредојден.
ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Лесно да се Инсталира.Идеален за брзо велосипедисти.
Превозот
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас.

Детали

Објектот Дијаметар:
7.6cm
Објектот Должина:
6.950cm
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Ширина:
6.959cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
FA347
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Тежина:
0.157kg
Објектот Висина:
0.78cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти