.

.

New
NAO накладките За APRILIA SVX 4.5/5.5 (450/550) Радијална планината caliper 2006-2012 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За APRILIA SVX 4.5/5.5 (450/550) Радијална планината caliper 2006-2012 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 628.00
DEN 849.12

Стока
Достапно.

Идеален за брзо велосипедисти. Quiter во споредба со другите подлоги. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена!!
Оваа KEVLAR влошки се направени од бакар, алуминиум, калај, графит и други metalic елементи кои се далеку подобри од метал во прав меша во стандард органски влошки, обезбедување на исклучително Запирање на Моќ и Повеќе оперативни живот.
Превозот
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас. Испорачува незаменлива педалата се чувствуваат. Трговија на големо е добредојден. Треба да контактирате со нас за оваа услуга.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Голема Количина, Подобра Цена.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
Следење на број ќе се обезбедува.Надминува ОЕМ Спецификации. Одлична влошки на affortable цена.Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати. Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Знаци накладките треба замена вклучуваат : Вибрации Мелење Squealing Слабите перформанси
Прифаќаме Само Alipay .

Детали

Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Ширина:
3.6128cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.498kg
Објектот Висина:
1.0768cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Должина:
6.688cm
Објектот Дијаметар:
7.8cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти