.

.

New
NAO накладките За KAWASAKI KX 250 С T6F/T7F/T8F 2006-2008 KX 250 N1/N2(KX 250 F) 2004-2005 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За KAWASAKI KX 250 С T6F/T7F/T8F 2006-2008 KX 250 N1/N2(KX 250 F) 2004-2005 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 631.00
DEN 852.48

Стока
Достапно.

Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ALIExpress порака во рок од 3 дена
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.Идеален за брзо велосипедисти.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 11-28 работни дена. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена!!
Оваа KEVLAR влошки се направени од бакар, алуминиум, калај, графит и други metalic елементи кои се далеку подобри од метал во прав меша во стандард органски влошки, обезбедување на исклучително Запирање на Моќ и Повеќе оперативни живот. Сосема Нов Висок Квалитет KEVLAR накладките . Quiter во споредба со другите подлоги.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Голема Количина, Подобра Цена.

Детали

Објектот Ширина:
3.613cm
Објектот Висина:
1.0752cm
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Должина:
6.694cm
Објектот Тежина:
0.51kg
Објектот Дијаметар:
7.1cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти