.

.

New
NAO накладките За SUZUKI GSX 1300 BKK8/BKK9/BKL0/BKL1 Б-Кралот 2008-2012 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За SUZUKI GSX 1300 BKK8/BKK9/BKL0/BKL1 Б-Кралот 2008-2012 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 621.00
DEN 839.52

Стока
Достапно.

Лесно да се Инсталира.
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 20 дена од денот на приемот, ние ќе го организира reship или наплата. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Испорачува незаменлива педалата се чувствуваат. Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Голема Количина, Подобра Цена. Најпопуларните избор.
Следење на број ќе се обезбедува. Знаци накладките треба замена вклучуваат : Вибрации Мелење Squealing Слабите перформанси
Прифаќаме Само Alipay .Надминува ОЕМ Спецификации. Брзо Опоравување на Сопирање Моќ за време влажни.Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас.
ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас.

Детали

Објектот Дијаметар:
7.6cm
Објектот Должина:
6.956cm
Објектот Висина:
0.76cm
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Тежина:
0.156kg
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
FA347
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Објектот Ширина:
6.956cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти