.

.

New
NAO накладките За ТРИУМФ Daytona 675 2006-2008 Тигар (1050cc) 2007-2012 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За ТРИУМФ Daytona 675 2006-2008 Тигар (1050cc) 2007-2012 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 638.00
DEN 862.56

Стока
Достапно.

Надминува ОЕМ Спецификации.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.Идеален за брзо велосипедисти.
Превозот
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас.
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.
Ви Благодариме
. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ALIExpress порака во рок од 3 дена
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦА
Сосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) Накладките
Еквивалентно на EBC # FA347
Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели :
F= Пред - Р= Задните F&R= Пред & Задните
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Детали

Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Висина:
0.711cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
FA347
Објектот Тежина:
0.161kg
Објектот Должина:
6.911cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
6.941cm
Објектот Дијаметар:
8.1cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти