.

.

New
NAO накладките За WR 450 FR/FS/FT/ФВ/ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FZ/ФА/FB/FD/FE 2003-2014 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За WR 450 FR/FS/FT/ФВ/ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FZ/ФА/FB/FD/FE 2003-2014 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 631.00
DEN 852.48

Стока
Достапно.

Одлична влошки на affortable цена. Испорачува незаменлива педалата се чувствуваат. Знаци накладките треба замена вклучуваат : Вибрации Мелење Squealing Слабите перформанси
Прифаќаме Само Alipay .Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 11-28 работни дена. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена!!
Оваа KEVLAR влошки се направени од бакар, алуминиум, калај, графит и други metalic елементи кои се далеку подобри од метал во прав меша во стандард органски влошки, обезбедување на исклучително Запирање на Моќ и Повеќе оперативни живот. Најпопуларните избор. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт.Надминува ОЕМ Спецификации.Идеален за брзо велосипедисти.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
Следење на број ќе се обезбедува.
ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Quiter во споредба со другите подлоги. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.

Детали

Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Ширина:
3.6123cm
Објектот Должина:
6.683cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
7.3cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Објектот Тежина:
0.493kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Висина:
1.0763cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти