.

.

New
NAO накладките За ТМ SMX 530 F Конкуренција MX 450F EN 450 F-ES(4T) EN 300(2T) MX 250F (4T) 2005-2008 година Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За ТМ SMX 530 F Конкуренција MX 450F EN 450 F-ES(4T) EN 300(2T) MX 250F (4T) 2005-2008 година Задните ОЕМ Нов

DEN 628.00
DEN 849.12

Стока
Достапно.

Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Земја
Прибл. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас. Quiter во споредба со другите подлоги.Идеален за брзо велосипедисти.
Ви Благодариме
.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот. Лесно да се Инсталира.
Превозот
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Голема Количина, Подобра Цена.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ALIExpress порака во рок од 3 дена
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co.
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 20 дена од денот на приемот, ние ќе го организира reship или наплата.
Лесна Инсталација.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци.

Детали

Објектот Ширина:
3.613cm
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Тежина:
0.53kg
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
7.3cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Објектот Висина:
1.0753cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Должина:
6.693cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти