.

.

New
NAO накладките За FANTIC TR 250 ES (2T) Enduro Шест Дена 2013 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За FANTIC TR 250 ES (2T) Enduro Шест Дена 2013 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 621.00
DEN 839.04

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци.Надминува ОЕМ Спецификации. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот.
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 20 дена од денот на приемот, ние ќе го организира reship или наплата.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 11-28 работни дена. Исклучително Запирање На Моќ. Ако купувачот сакаат да го одложи плаќањето, затоа што на финансиски проблем, ве молиме контактирајте ме преку ALIExpress порака во рок од 3 дена
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Превозот
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Quiter во споредба со другите подлоги. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Висина:
1.18cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
9.8cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Име На Модел:
FA346
Објектот Тежина:
0.118kg
Објектот Должина:
6.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
4.488cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти