.

.

New
NAO накладките За ГАС-ГАС ЕЗ 125/200/250/300 (Сите модели/2T) 2010-2012 година 2011 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За ГАС-ГАС ЕЗ 125/200/250/300 (Сите модели/2T) 2010-2012 година 2011 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 621.00
DEN 839.04

Стока
Достапно.


Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Испорачува незаменлива педалата се чувствуваат. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.
Следење на број ќе се обезбедува.
Ви Благодариме
.
Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 20 дена од денот на приемот, ние ќе го организира reship или наплата.Идеален за брзо велосипедисти.
Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО.Надминува ОЕМ Спецификации. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Лесна Инсталација.
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Знаци накладките треба замена вклучуваат : Вибрации Мелење Squealing Слабите перформанси
Прифаќаме Само Alipay . Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Исклучително Запирање На Моќ.

Детали

Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Должина:
6.698cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
3.618cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Објектот Тежина:
0.58kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Висина:
1.0758cm
Објектот Дијаметар:
7.8cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти