.

.

New
NAO накладките За WR 250 XX/XY/XZ Supermotard 2008-2011 YZ 125 R/S/T/V/W/X/Y/Z/A/B/D/E(2T) 2003-2014 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

NAO накладките За WR 250 XX/XY/XZ Supermotard 2008-2011 YZ 125 R/S/T/V/W/X/Y/Z/A/B/D/E(2T) 2003-2014 Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

DEN 629.00
DEN 850.56

Стока
Достапно.


Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Време на испорака
Сад
8-18 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Испорачува незаменлива педалата се чувствуваат.
Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Лесна Инсталација.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦА
Сосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) Накладките
Еквивалентно на EBC # FA367
Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели :
F= Пред - Р= Задните F&R= Пред & Задните
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови.
Земја
Прибл. Голема Количина, Подобра Цена.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Исклучително Запирање На Моќ.Идеален за брзо велосипедисти. Лесно да се Инсталира. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
Ние, исто така, го продаде други накладките, ве Молиме да ни кажете на вашиот велосипед модел и години, благодарение! Ако не сте сигурни кој влошки да се купи, контактирајте со нас.

Детали

Објектот Тежина:
0.496kg
Објектот Дијаметар:
7.6cm
Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Ширина:
3.6126cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
6.686cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
FA367
Објектот Висина:
1.0766cm
Специјални Функции:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти