.

.

New
Новодојдени Мото Додатоци Пред Sinter накладките Одговара За KTM 620 EGS LC/620 SX LC620 / 1994-1995

Новодојдени Мото Додатоци Пред Sinter накладките Одговара За KTM 620 EGS LC/620 SX LC620 / 1994-1995

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Детали

Име На Модел:
Одговара За KTM 620 EGS LC/620 SX LC620 / 1994-1995
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Година:
1994-1995
Бренд Име:
FATPAPA
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Свеж

Избор на клиенти