.

.

New
Кочница кочница чевли за ЈАМАХА Xc Белуга Xn TeoS Xvs Повлечете Ѕвезда Yp Височество 125CC 3LS-W2536-00

Кочница кочница чевли за ЈАМАХА Xc Белуга Xn TeoS Xvs Повлечете Ѕвезда Yp Височество 125CC 3LS-W2536-00

DEN 623.52

Стока
Достапно.

Кочница кочница чевли за ЈАМАХА Xc Белуга Xn Teo S Xvs Повлечете Ѕвезда Yp Височество 125 CC 3 LS-W2536-00 Кочница кочница чевли за Јамаха
Дт Lc2 80 кубика dal 1993
Aerox 100 кубика 2000-02
На 100 кубика 1999-01
Нео Е 100 кубика 1999-02
Xc Белуга 125 кубика 1990-95
Xn Teo Е 125 кубика dal 2000
Xvs Повлечете Ѕвезда 125 кубика dal 2000
Yp Височество 125 кубика 1998-00
Xc Flyone 150 cc 1990-98
Xc Flyone R 150 cc 1990-98
Xn Teo Е 150 cc 2001-02
Yp Височество 150 cc dal 2000
Xv S Virago 250 кубика dal 1995
Xvs Повлечете Ѕвезда 250 кубика dal 2001
XT 350 cc dal 1992
Нашата главна продажбата на мотоцикл додатоци. Производи за ХОНДА, ЈАМАХА KYMCO SUZUKI MBK APRILIA BENELLI БЕТА DERBI GILERA GILERA ITALJET KEEWAY MALAGUTI PEUGEOT PIAGGIO НА PRILIA SYM MALAGUTI DERBI - GILERA PIAGGIOVESPA и други бренд додатоци и GY6 50 125 150 / 139 QMB / 152 QMI / 157 QMJ / 156 FMI 162 FMJ. БУТВАНЕ BWS ДИО PGT и Други квалитетот на Тајван. За статус на производ ве молиме оставете порака. Постојат многу производи се објават. Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Детали

Објектот Дијаметар:
12cm
Специјални Функции:
Сопирачки
Објектот Должина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
125
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Тежина:
180g
Motobike Направи:
Јамаха
Свеж

Избор на клиенти