.

.

New
ZPMOTO Нови накладките Органско За Пред KAWASAKI KLR 650 А1-A6 1987-2007, KX 125 Е2/Ф1 1987-1988 Мотоцикл СОПИРАЊЕ ОЕМ

ZPMOTO Нови накладките Органско За Пред KAWASAKI KLR 650 А1-A6 1987-2007, KX 125 Е2/Ф1 1987-1988 Мотоцикл СОПИРАЊЕ ОЕМ

DEN 613.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.

Одлична влошки на affortable цена. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина.
· Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули .Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.1 приоритет.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките , Црвена керамички сопирачки влошки и sintered накладките.
· ЕКО пријателски со нула токсични состојки. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО.

Детали

Објектот Должина:
7.33cm
Име На Модел:
ZP130
Објектот Висина:
0.7cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
4.93cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Тежина:
0.23kg
Специјални Функции:
накладките
Материјал Тип:
Kevlar Органски Накладките
Свеж

Избор на клиенти