.

.

New
Мото Sintered Пред & Задна Кочница Влошки за Хонда CBR600 CBR900 VTR1000 VTR 1000 CB1300S CBR 929 954 600 900 RVT1000 R / RC51

Мото Sintered Пред & Задна Кочница Влошки за Хонда CBR600 CBR900 VTR1000 VTR 1000 CB1300S CBR 929 954 600 900 RVT1000 R / RC51

DEN 1289.76

Стока
Достапно.

Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена (ние само брод на aliexpress потврди адреса)
Забелешка боја презентирани од страна на сликите може да варира во зависност од поинаква конфигурација на систем за следење . Контактирајте со нас на Нашиот работното време (GMT + 8) од понеделник до петок 9 : 00-20 : 00 часот. Повратни информации на Клиентите е секогаш БР.Па ве молиме секогаш да разговараат со нас преку Aliexpress е-маил систем, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Поради истата интернет провајдер СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори, доколку имате проблем прима нашите пораки, можеби ќе треба да се користи друга е-маил за контакт . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Затоа , поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку . Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички . Ако вашата земја не може да ot одберете на aliexpress, обратете се до нас .
Политика За Испорака
Ние брод на светот, освен APO / FPO
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена . и цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати од себе, ако не се согласувате , ве молиме да не купи за да се избегне проблеми. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Тоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!
Професионални Кочница Триење Производителот!!Појавување на Оригинална пумпа за Кочница!!!Обезбеди safty јава патување за вас.

Детали

Бренд Име:
Crystearth
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
CBR600 CBR900 VTR 1000 CB1300S CBR 929 CBR 954 RVT1000 R/RC51
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Полу-Метален
Свеж

Избор на клиенти