.

.

New
260 Мулти-функционални Flashinglight ПВЦ Сообраќај Батон LED Флуоресцентни Итна Евакуација алатка Возила Флеш W Пендреци

260 Мулти-функционални Flashinglight ПВЦ Сообраќај Батон LED Флуоресцентни Итна Евакуација алатка Возила Флеш W Пендреци

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Забелешка : Ако на превозна цена е толку скап што ние не можеме да прифатиме,ние ќе ве контактираме во најкраток можен,можеби плаќаат екстра товар на трошоците . За Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.ако не сте задоволни со itemss со која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во 7 дена по приемот,и ќе им понуди на целосна наплата заедно со превозот цена или испраќање замена за вас во 7 работен ден штом ќе ги прима вашата врати ставки,Но купувачот треба да се плати за враќање превозот цена. но ќе мора да плаќаат дополнителни давачки.)
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден.Ако сакате да примате стока побрзо,можете да го изберете Изразат компанија себе.Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Во САД : за 15-60 денови,понекогаш за 7-20 дена
Други земји : 24-60 дена,некаде околу 7-20 дена
Да РУС & ГРАДНИК : за 26-60 дена,somes за 7-20days
Далечински земји : 28-60 дена
(Русија, Белорусија,Аргентина, Бразил, Литванија,Маурициус, Ерменија, Израел, Уругвај, Украина,Латвија,словенија,Хрватска, Чиле,чешка,Малдиви,Боливија,Обединетите Арапски Емирати,Индија,порторико и во некои други земји на Европа, Јужна Америка.Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail)
Ако имате било барањето за обработка на плаќање на нарачката, ве молиме слободно контактирајте со нас
Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .

Детали

боја:
црвена, сина, зелена, жолта, бела
Бренд Име:
Yemingduo
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ цевка/ABS рачка
боја:
Црвено/ Бело/ сино /зелено
Големина:
26cm*3.5cm
Свеж

Избор на клиенти