.

.

New
BomHCS Нов Стил Мајка и Ќерка Сламена Шапка Жените Деца Лак Плажа Сонцето Капи Капи 17F-315MZ14

BomHCS Нов Стил Мајка и Ќерка Сламена Шапка Жените Деца Лак Плажа Сонцето Капи Капи 17F-315MZ14

DEN 474.00
DEN 527.04

Стока
Достапно.


Пол : Жените &Деца
Материјал : Слама
ГОЛЕМИНА на :
S за Деца : Раководител обем : за 54cm/21.26",одговараат за деца 4-10 век.
L за мајката : Раководител обем : за 56-58cm/22.05"-22.83".
Предмет тип : Сонцето капи

Детали

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Слама
Број На Модел На:
17F-315MZ14
Стил:
Повик
Бренд Име:
BomHCS
Свеж

Избор на клиенти