.

.

New
10pcs/многу Соларна led подземни светло за Итни случаи Патеката/Градина/Пат 1led Светла Погребан приземјето Светилка Патот Палубата Светла

10pcs/многу Соларна led подземни светло за Итни случаи Патеката/Градина/Пат 1led Светла Погребан приземјето Светилка Патот Палубата

DEN 2897.00
DEN 3408.00

Стока
Достапно.


Соларна led подземни светло за Итни случаи Патеката/Градина/Пат 1led Светла Погребан приземјето Светилка Патот Палубата Светла карактеристики на Производот : Трајни и 100% Новиот Соларен погон земјата светлина Ултра сјајна LED светло вклучени Доаѓа со авто-од мрак до утро сензор Без жици се бара и безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња Ni-МЗ батерија вклучени Идеален за области каде конвенционалните електрични набавка не е достапна на Производот Параметар : Соларен Панел : 2 V 40 MA monocrystalline Батерија : 1.2 V 600 MA Ni-МЗ батерија ( Не се заменливи ) Боја : бела , зелена , сина , жолта=портокал , црвено Осветлување Тип : Strobe / Постојана светлина (Купувачот забелешка : ве молиме оставете порака и кажете ни кој тип дали треба, или ние ќе ви испратиме постојано осветлување режим) Материјал : PC пластични Работната средина : -25 °C-75 °C Компресија на ветер : 20 тони Водоотпорен Оценка : IP≥67 Извор : Висока осветленост 1 LED Производ големина : 5 * 5 * 3.5 СМ (mm) Заштита класа : IP67 Флукс : 8 LM Тежина : 80g Живот : 100000 (H) Пакет содржи : 10x Соларен ДОВЕДЕ Земјата Погребан Светлина

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
сертификација:
CQC,CE,RoHS
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Напон:
6V
Употреба:
празник
Гаранција:
1years
Број На Модел На:
SL 033
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Бренд Име:
Zhenlong
Карактеристики:
Не AC или DC моќност е потребно
Заштита Ниво:
IP67
Wattage:
0-5W
Свеж

Избор на клиенти