.

.

New
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 7 Соларна LED светлото на рефлекторите Со Соларен Панел Авто Боја-Промена на Отворено Осветлување Соларни Напојува Светилка Ѕид Светлина

Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 7 Соларна LED светлото на рефлекторите Со Соларен Панел Авто Боја-Промена на Отворено Осветлување Соларни Напојува

DEN 724.00
DEN 1113.60

Стока
Достапно.


2 Начини : Седум бои авто промена на режимот & боја заклучен режим
Водоотпорен Оценка : IP55
Време На Полнење : 6-8 Часа
Пакет Се Вклучени :
1 X Соларни На Вниманието
2 X Скок
1 X Завртки Сет
1 X Упатство
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Превозот Методи
Ние се соработува со DHL, UPS-от, FEDEX, EMS или регистрирани Воздухопловната(Кина Пост Воздух Mail или други Воздух Пошта). Избегне лисја или прашина occlusion,тоа ќе влијае на квалитетот на полнење.
Г соларни светилки е водоотпорен, но не и да се спречи вода-впие, избегне инсталиран во местото на waterlogged лесно. Сите majoy кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме обрнете внимание на порака информации. Ако земјата не е премногу тешко, не пресврт или чекан тоа со сила.
Превозот Време
Ние ќе подготви и пакет пакетот што е можно поскоро откако ќе се направи исплата. Обидете се да омекне земјата со вода и потоа вметнете во земјата. Корисниците се одговорни за враќање превозот надомест. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда позитивни повратни информации.м е најдобро време на полнење за соларен панел.
Сте имале тесто се направи исплата во рок од 3 дена или се справи со бидат откажани. Ние ќе се потрудиме да ви помогне. да се Избегне occlusion на пречки, згради, растенија од сончева светлина.
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 7 Соларна LED светлото на рефлекторите Со Соларен Панел Авто Боја-Промена на Отворено Осветлување Соларни Напојува Светилка Ѕид Светлина
Романот дизајн за Т-СОНЦЕ 7 Соларна LED Боја се Менува Рефлектори, На соларен панел може да биде посебна, може да се стави во целосна сонце место да се полни, продолжување на кабелот мора 3.

Детали

Емитуваат Боја:
Променливи
Извор На Енергија:
Сончевиот
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Бренд Име:
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
12m
Е Светилки Вклучени:
No
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Стил:
Новина
Број На Модел На:
led соларна светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
Заштита Ниво:
IP55
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Карактеристики:
сончевата светлина
Име:
Соларни На Вниманието
Wattage:
3W
Име на производ:
Надворешна Светлина
соларна светилка:
свадба декорација
led сончевата светлина отворено:
градина сончевата светлина
градина сончевата светлина:
соларен погон осветлување
соларни светилки за во градина декорација:
Соларни Отворено Светла
соларна led светло отворено:
Соларна Енергија
Свеж

Избор на клиенти