.

.

New
Водоотпорен 5M Multicolor 50 LED String Светлина Соларна Енергија Бакарна Жица LED Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот

Водоотпорен 5M Multicolor 50 LED String Светлина Соларна Енергија Бакарна Жица LED Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот

DEN 330.72

Стока
Достапно.

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. Мора да посочуваат детали во пратката.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. За да бидете сигурни дека ќе добиете светлина со што се ослободени од данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност отколку што всушност платени. Ако објектот е неисправна на 90 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Испорака Детали За :
1.
Бесплатен Превозот :
1.
Одобрението за промет на големо се добредојдени, ве молиме контактирајте со нас за подобра цена.2 V ( 1*АА батерија)
Тип на прекинувач : Три тип (On/Трепка/Исклучување)
Животниот век : 10000 часа
Пакет : хартија кутија
Производ Структура : led светилки, бакарни жици, привезоци, соларен панел и носителот. Доколку производот кој сте го добиле има некоја грешка или проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање како што е можно поскоро. Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух-Mail. Откако ќе се пријавите за пратката, ве молиме кликнете на потврда на вашата нарачка на Aliexpress онлајн. Објектот ќе биде доставен во рок од 2-3 работни дена по уплатата примена.
Спецификација На Производот :
Точка Име : 5 M 50 Led диоди LED Соларна Батерија-Управувана string светлина
Вкупна должина : 5 M
Количината на led светилки : 50
Влезен Напон : 1.
Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме оставете порака прво.
Осветлување Mode : On/Трепка
Забелешки :
АА соларна батерија е вклучена во соларен панел.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Бренд Име:
YIcolor
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Напон:
6V
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Арт Деко
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 месец
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
КМ-SC50
Карактеристики:
Енергија-заштеда, животната средина и убава
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сончевиот
Свеж

Избор на клиенти