.

.

New
Соларен Погон Подземни осветлување Светилка со 3 led диоди Круг земјата Водоотпорен Градина Двор Патот Тревник Пат Светлина Светилка

Соларен Погон Подземни осветлување Светилка со 3 led диоди Круг земјата Водоотпорен Градина Двор Патот Тревник Пат Светлина Светилка

DEN 297.12

Стока
Достапно.


Спецификации :
Боја : Топло Бела, Бела
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene)
Големина : Прибл. 11.5x13cm/ 4.53x5.12"
Извор на светлина : 3x LED светилка монистра
Карактеристики :
Тие се мора да се има за секој градина
Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки додадете шармантна, декоративни сјај на вашиот патеката, патио, или flowerbeds
Апсолутно никакви жици и лесно да се инсталира
Дополнет со соларни панели под сончевата светлина
Идеален за вратата, ходникот, скалило, ѕид, балкон, градина, плоштад, парк и така натаму
Пакет Се Вклучени :
1 x 3 LED Тревник Светлина

Детали

Бренд Име:
jiguoor
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Напон:
6V
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Никој
Гаранција:
Други
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
Други
Карактеристики:
Други
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
Сончевиот
Свеж

Избор на клиенти