.

.

New
Соларни 20 LED Отворено Градина Светлина Партија Самовила Декорација Светла Светилки Гарланд Божиќ Декорација

Соларни 20 LED Отворено Градина Светлина Партија Самовила Декорација Светла Светилки Гарланд Божиќ Декорација

DEN 498.00
DEN 906.24

Стока
Достапно.


Производи Карактеристики :
1. Безбедно, енергија-заштеда на енергија и Еко-пријателски.
2. Флексибилен и лесен за употреба.
3. Погодна за внатрешна и надворешна декорација употреба.
4. Направени од високо-квалитетни материјали, со висока осветленост и не население
5. Со 2 прекинувач, еден е на Чекање (Светкави режим конвертирате switch), друг е На Моќ/Исклучување(По switch вклучен, може да автоматско светлина контрола и полнење).
Спецификација :
1. Светла боја : Топло Бела/Кул Бело/Multicolor
2. Соларен панел : 2 V 80 MA
3. Батерија : вграден-во 600 MA АА NI-МЗ батеријата
4. Кабел должина : 20 LED : Вкупната должина 4.8 M
5. Време на полнење : 6 часа
6. Работно време : 8-12 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часа
7. Прекинувач : Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODE
8. LED количина : 20 LED
9. Лесни начини : 2 модели
10. Трепкање на владата : Долги светла + една Трепка
11. Контрола метод : светлина-управувана + копчиња
5114 ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАМ

Детали

Бренд Име:
GERBOO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Напон:
6V
сертификација:
CCC,CE,EMC,RoHS,LVD,FCC
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Арт Деко
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Никој
Гаранција:
2 години
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
LED Соларна String Светлина
Карактеристики:
Соларна Енергија LED Светло
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сончевиот
Име на производ:
Соларни 20 LED Отворено Градина Светлина Партија Самовила Декорација Светла
функција 1:
Соларен погон самовила светлина
Карактеристика 2:
led соларна
функција 3:
самовила светлина
карактеристика 4:
String Светла Светилка
Карактеристика 5:
string светла
Функција 6:
Самовила String Светлина
Карактеристика 7:
соларни божиќ
Функција 8:
Божиќ Соларна Светилка
Карактеристика 9:
Надворешна Светлина
Свеж

Избор на клиенти