.

.

New
Соларни Патот Студ Осветлување Алуминиум 6-LED Отворен Патот Патеката Клупа Патот Земјата Светлина Светилка Топло Бела И Бела Светлина, итн.

Соларни Патот Студ Осветлување Алуминиум 6-LED Отворен Патот Патеката Клупа Патот Земјата Светлина Светилка Топло Бела И Бела

DEN 1101.00
DEN 1223.52

Стока
Достапно.

5 x2 см (должина/ширина/висина) Работен режим : нормална светлина Работна температура : - 20 ℃ ~ 70 ℃ Водоотпорен одделение : IP65 Тежина на работа : 9 тони Тежина : 500 g Работно време : > 10 часа животен век : > 3 години пакувањето вклучува : 1 X отворено градина пат лејн, и 2 X проширување завртка 1 X упатство

Плаќање
1.Плаќање од СТРАНА на Aliexpress. Па, се надеваме, не оставајќи никаква негативна или неутрална повратни информации, бидејќи на долг време на превозот. Ние ќе ги остават пораки кога таму е задоцнување во превозот. Но, ние не се надевам дека се повеќе негативни или неутрални повратни информации како долго време на превозот.3 w батерија : 1.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел.
Политика За Наплата
Ние прифатени се врати, сепак предмети може да се врати до 7days
по стигнат до купувачот рака. Ви благодариме за вашиот прости! Ви благодариме повторно!!!
Ние може да се избере шпедиција во зависност од вашиот превозот цена не е вашиот избор.Ви благодарам многу за вашето внимание,ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail . Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации. Поради лошите временски услови и празници, Можеби постојат и некои задоцнување.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,FCC,EMC,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Гаранција:
1 година
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
R-1078777
Карактеристики:
IP65 Водоотпорен ,Модерен
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Бренд Име:
ADAINA
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија
Свеж

Избор на клиенти