.

.

New
TRANSCTEGO Соларни Светилки Ѕид Светилка за Отворен Соларни уличното осветлување LED За Градина Декорација Двор Пејзаж Околу Светилки

TRANSCTEGO Соларни Светилки Ѕид Светилка за Отворен Соларни уличното осветлување LED За Градина Декорација Двор Пејзаж Околу

DEN 336.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


TRANSCTEGO Соларни Светилки Ѕид Светилка за Отворен Соларни уличното осветлување LED За Градина Декорација Двор Пејзаж Околу Светилки
Карактеристики На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Лесно да се инсталира
Сончевата светлина се претвора енергија во електрична енергија во текот на денот
Автоматски се претвора во светлина на во текот на ноќта
Без жици се бара, вградена батерија
Долг живот со ниска потрошувачка
Спецификации :
Li-ion батерија : 600m A
Соларни време на полнење : 6-10 часа
Големина : Прибл 9*5.5*13 cm
Боја : Црна
Светла боја : Кул бело,топло бела
Пакет листата :
1 x Соларни Ѕид Светлина
2 x Завртки
1 x Упатство

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Енергија:
Сончевиот
База Тип:
Никој
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
tr1260
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Напон:
6V
Карактеристики:
соларна светилка
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Заштита Ниво:
IP54
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
функција 1:
градина сончевата светлина
функцијата 2:
соларна светилка за во градина декорација
Функција 3:
соларна светилка за отворен градина
Функцијата 4:
сончевата светлина
Функцијата 5:
соларна led
Свеж

Избор на клиенти