.

.

New
LED Плоштадот Соларен Погон Градина Светла градина светлина градина фенер сончевата светлина отворено градина соларна светилка

LED Плоштадот Соларен Погон Градина Светла градина светлина градина фенер сончевата светлина отворено градина соларна светилка

DEN 8821.00
DEN 9285.12

Стока
Достапно.


Овие светла се многу уникатна опција за да ја осветлат патишта.
LED Плоштадот Соларен Погон Градина Светла градина
светлината градина фенер сончевата светлина отворено градина соларна светилка
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!!
тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!
Сликата Покажува :
Карактеристики :
Извор На Енергија : Соларен
Бренд Име : ДАРЕН
Тело Материјал : ABS
Карактеристики : соларен погон
Соларни ќелии Тип : 1*600m Ah ААА 1.
Оваа светлина е одлична за употреба во патишта, палуби, доковите, patios,
или било отворено пат кој добива сонцето во текот на денот и потреби осветлување во текот на ноќта.2 V Ni-МЗ(се Направи Нут Вклучуваат)
Гаранција : 1
Извор на светлина : LED Светилки
Стил : Арт Деко
Е Dimmable : Никој
Е Светилки Вклучени : Да
Број на модел : YH0901
Овие светла се лесно вдлабнати во земјата,
без дополнителна монтажа е потребно.
Едноставно место на светла во монтажа област и тие се сите во собата.

Детали

Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ZJMZYM
Гаранција:
една година
Карактеристики:
Соларни и батеријата не се вклучени во пакет
Тело Материјал:
ABS
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Заштита Ниво:
IP68
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
YH0901
СОЛАРНИ ПАНЕЛИ:
0.1 w
боја:
Сива
Извор На Светлина:
1*0.07 W
Големина:
10*10*6cm
Функција:
Осветлување
боја на светлина:
Портокал
Број На Производ:
FD031
Wattage:
0.12W
Свеж

Избор на клиенти